Poštovní spořitelna internetbanking přihlášení

Poštovní spořitelna je druhou největší bankou v Česku a se svými penězi jí důvěřuje již téměř milión spokojených klientů. Svůj účet můžete obsluhovat na tisící pobočkách České pošty po celé ČR. Nyní ale již nemusíte čekat dlouhé minuty ve frontě. Vše zařídíte lehce přihlášením na internetbanking Poštovní spořitelny, který nese název Erasvět nebo také Era portál. Internetové bankovnictví patří nabídkou svých funkcí k nejlepším v České republice ve své kategorii. A to platí i pro zabezpečení, které je též na vysoké úrovni. Pro všechny nové i stávající zákazníky banky přinášíme níže kompletní přehled funkcí, které vstupem na účet můžete ovládat. Chybět nebudou ani samotné podrobnosti spojené s přihlašovacím procesem.

Přihlášení na internetbanking Poštovní spořitelny

Internetové bankovnictví dostane při založení účtu automaticky každý klient a to jako nedílnou součást základního balíku služeb. V administrativních dokumentech zároveň obdržíte první uživatelské jméno a heslo. Obojí můžete později změnit. Formulář Poštovní spořitelny s přihlášením na internetbanking je k dispozici přímo na oficiálních stránkách muj.erasvet.cz. Zde v přihlašovacím okně vyplníte uživatelské jméno a heslo a můžete vstoupit do svého účtu.

Co dělat, když zapomenete heslo

Pokud své přihlašovací údaje do Éra portálu zapomenete, můžete na stejném místě požádat o jejich obnovení. Potřebovat k tomu budete mobilní telefon, na který vám chodí autorizační SMS a také svou registrovanou emailovou adresu. Celý proces s internetbanking přihlášením do Poštovní spořitelny Erasvět je velmi jednoduchý a jistě si s ním poradí každý.

Funkce internetového bankovnictví

Pomocí internetového bankovnictví Era portálu můžete odesílat a přijímat domácí i zahraniční platby, žádat o půjčky, úvěry a hypotéky, sjednat pojištění či investiční služby nebo si zařídit spořící účet či termínovaný vklad. Erasvět je unikátní v tom, že umožňuje z pohodlí domova ovládat většinu produktů a služeb, u kterých byste museli u ostatních bank přímo na pobočku. Půjčky, úvěry či třeba zmiňované spořící účty tak zařídíte 100% z domova. Stačí provést přihlášení na internetbanking poštovní spořitelny a své peněžní prostředky máte přímo na dosah ruky.