Helou bank

Bankovní instituce Helou bank vznikla teprve nedávno a to přeměnou ze společnosti Cetelem, která na našem trhu působila přes 20 let. Proslavila se především levnými a dobře dostupnými spotřebitelskými úvěry, kterých za dobu fungování Cetelem využily desítky tisíc lidí. Doba ale pokročila a tak nastal čas nabídnout klientům širší plejádu služeb. Klienti Helou bank tak mohou nově kromě spotřebitelských půjček využít také osobního a spořícího účtu, kreditních karet, pojištění a v přípravě je řada dalších služeb. Vše navíc můžete pohodlně ovládat pomocí přihlášení do klientské zóny Helou bank, která slouží jako internetové bankovnictví (jinými slovy internetbanking). Vše, co by Vás mohlo o této nové bance zajímat, najdete zde.

Výhodné služby od Helou bank

Jak již bylo zmíněno, společnost Cetelem se specializovala především na půjčky. Helou bank ale nabízí o mnoho více. Největším lákadlem je kombinovaný osobní a spořící účet, který v současné době nabízí nadstandardní úrok 0.6%. Ten se vztahuje na částky do 100 000 Kč a je opravdu vyšší, než ve většině ostatních bank. Hlavní parketou jsou pak opět osobní úvery. I ty se vyznačují velmi výhodnými podmínkami a zřídit si je můžete u Helou bank i přihlášením do klientské zóny, pokud v bance již účet máte.

Z dalších služeb je to pak výhodná kreditní karta, díky, které si můžete splátky bezúročně odložit až na 2 měsíce. Nově pak přibylo pojištění a to jak pojištění úvěru tak i klasické běžné pojištění. Z Cetelemu se tak stala plnohodnotná banka a její klienti tak zde najdou všechny služby, které by ve svém běžném životě mohli potřebovat. Významnou změnou pak prošlo u Helou bank i přihlášení do klientské zóny. Ta slouží jako komplexní internetové bankovnictví, s jehož pomocí můžete většinu služeb sjednat zcela online.

Přihlášení do klientské zóny

U Helou bank vše probíhá stejně jako v kterékoliv běžné bance. Při zřízení osobního nebo spořícího účtu dostanete klientské číslo a heslo, které budete při vstupu na svůj elektronický účet využívat. Pomocí těchto údajů se pak jednoduše na hlavní stránce banky přihlásíte na internetbanking a můžete spravovat svůj účet. Na stejném místě máte zároveň přehled o všech svých službách – zejména půjčkách a kreditních kartách. Kolik peněz máte půjčeno, jaký je úrok a hlavně – kolik peněz ještě zbývá z úvěru splatit. Kvůli většině věcí tak nemusíte chodit na pobočku a vše zařídíte pohodlně online.

Nová klientská zóna pak vyniká i zvýšenou bezpečnostní. Přihlášení do Helou bank samozřejmě obstarávají tzv. autorizační SMS, které vám při každé platební operaci přijdou na účet. V internetovém bankovnictví navíc můžete kompletně spravovat své platební karty. Můžete nastavovat limity či např. úplně zablokovat platby přes internet. Helou bank se tak stává moderním finančním portálem, který si bere to nejlepší ze svého předchůdce Cetelem a ještě přidává celou řadu služeb navíc. Prohlédněte si nové stránky banky, navštivte vylepšenou klientskou zóny a věříme, že budete s jejími službami spokojeni.