Hallo bank klientská zóna přihlášení

Přední evropská společnost v oblasti spotřebitelských úvěrů BNP Paribas Personal Finance více než dvacet let působila na českém trhu pod značkou Cetelem. Společnost se ale rozhodla rozšířit nabídku svých finančních služeb, a tak se  Cetelem se změnil v Hallo bank. Svým novým i stávajícím zákazníkům bývalého Cetelemu, kteří pod novou banku automaticky přešli, nyní nabízí kompletní nabídku bankovních služeb. Kromě klasických spotřebitelských úvěrů, karet a pojištění Hallobank nyní nabízí rovněž internetové a mobilní bankovnictví s bezpoplatkovým běžným a spořícím účtem. Internetbanking můžete ovládat pomocí přihlášení do klientské zóny Hallo bank. Společnost rovněž plánuje zřídit velkou bankomatovou síť, rozšířit nabídku slev u obchodníků a v nejbližší době zavést i Google Pay, Apple Pay a okamžité platby. 

Přihlášení do klientské zóny Hallo Bank

Hallobank cílí hlavně na klienty, kteří mají zájem převážně o služby online. Proto ke každé své půjčce, spotřebnímu úvěru či kreditní kartě nabízí banka velice propracovaný systém  internetového bankovnictví tzv. klientskou zónu Hallo Bank – a to jak v klasické verzi, tak i v podobě mobilní aplikace. Cílem je umožnit klientům používat služby banky kdykoliv a kdekoliv. Přihlasit se můžete pomoci variabilního symbolu, který musí mít celkem mít 10 číslic. Všechny potřebné údaje dostanete při zřízení účtu. Vstup na účet Hallobank.cz probíhá klasicky, jak je tomu i v ostatních bankách. Dostanete zmiňovaný variabilní symbol, který slouží jako uživatelské jméno a dále si sami zvolíte heslo. Pro zvýšení bezpečnosti se pak používají klasické autorizační SMS, které dostanete na váš mobilní telefon při každém vstupu na účet.

Zapomenuté heslo do internetového bankovnictví

Může se stát, že zapomenete své přihlašovací jméno nebo heslo sloužící pro přihlášení do klientské zóny Hallo bank. V případě hesla máte na přihlášení celkem šest pokusů – tři pokusy na zadání správného hesla a další tři na zadání odpovědi na bezpečnostní otázkou. Pokud si ale heslem pro internetbanking nejste jistí, je lepší si vygenerovat nové – po šesti neúspěšných pokusech se vám totiž přístup zablokuje. V případě, že jste zapomněli přihlašovácí jméno (desetimístní variabilní symbol), je lepší se obrátit na klientskou podporu. Její pracovníci vám s tímto problémem rádi pomohou.

Internetbanking Hallobank a jeho možnosti

A jaké další služby Hallo bank svým klientům nabízí? Vybrat si můžete z několika typů běžných spotřebitelských účtů i půjček. Běžný účet od Hallo bank je zcela bez poplatků, navíc banka nabízí úrok 0,6 % ročně a také tři výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu zdarma. Hallo bank svým klientům ale poskytuje i další služby, jako jsou například Nákupy na splátky, Pojištění k úvěrům nebo Samostatná pojištění. Hallo bank rovněž nabízí několik druhů platebních a kreditních karet, a v nejbližší době plánuje zavést placení mobilem Google Pay a okamžité platby, což umožní převod peněz  na účet v jiné bance během několika vteřin. Všechny zmiňované služby samozřejmě můžete lehce ovládat přihlášením do klientské zóny banky.