George přihlášení na účet

Česká spořitelna přináší svým klientům nejmodernější internetové bankovnictví, které nese název George. To od začátku roku 2019 plně nahrazuje původní internetbanking Servis24. Nemusíte však mít strach. Přihlášení a vstup na osobní účet funguje v podstatě stále stejně. To, co doznalo změny, je nabídka funkcí a možností, které nový internetbanking George přináší. Elektronické bankovnictví je možné navíc spravovat i pomocí zbrusu nové aplikace George GO. Věříme, že všichni klienti České spořitelny budou s novým rozhraním spokojeni. Na této stránce najdete vše, co ke správnému ovládání Gorge budete potřebovat.

Přihlášení k osobnímu účtu George.cz / Servis24.cz

Původní Servis24.cz funguje pro klienty banky již od roku 2001. Je tedy pochopitelné, že řada klientů si na něj za tu dobu již velmi zvykla. Nemusíte se však bát. Přihlášení se vstupem na osobní účet probíhá téměř identicky, jak tomu bylo doposud. Místo stránek Servis24.cz navštívíte jen web na adrese george.csas.cz, kde se nachází formulář pro přihlášení do osobního účtu. A nyní ke vstupu do účtu použijete totéž klientské číslo a heslo, jaké jste používali do původního Servis24.cz. Dokonce i autorizace platebních příkazů probíhá klasicky pomocí autorizačních SMS (pokud se sami nerozhodnete používat mobilní aplikace George klíč, viz níže).

Moderní internetbanking Gorge České spořitelny

Největší změny proběhly v grafické rozhraní a pak také ve funkcích. Především byl kladen důraz na bezpečnost vstupu do osobního účtu George (česky Džordž či Gorge) od České spořitelny , který je nyní ještě bezpečnější, než původní Servis24.cz. Z dalších funkcí zmiňme například chytré vyhledávání ve všech příchozích a odchozích platbách. Každého příjemce platby si pojmenujete, takže je hračka platbu zopakovat, vyhledávat v historii i mít přehled, komu jste v daném čase platili, atd.

Analýza vašich plateb i mobilní aplikace George GO

Systém také platby automaticky třídí a hned Vám ukáže, za co jste v daném období nejvíce utráceli. Hned tak víte, kolik jste utratili například za potraviny, oblečení, údržbu bytu, atd. Ruku v ruce pak jde s novým internetovým bankovnictvím také nová mobilní aplikace nazvaná nazvaná George GO. Tu můžete mít vždy u sebe i na cestách a používat ji do přihlášení k vašemu osobnímu účtu místo stránek george.csas.cz. Aplikace dále umí celou řadu vychytávek. Kromě platby pomocí QR kódu nabízí také možnost si s její pomoci skenovat účtenky za běžné nákupy a mít je tak vždy po ruce pro případ reklamace. To je velmi šikovné a díky ní můžete dát sbohem šanonům s papírovými účtenkami.

Bankovní IDentita

Pro řadu z vás je George internetbanking novinkou a proto jsme záměrně proces přihlášení zjednodušovali. V bezpečném přihlašování však došlo k jedné významné změně a tou je tzv. bankovní identita. Česká spořitelna s její pomoci sjednotila vstup do všech svých služeb do jedné přihlašovací obrazovky. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci s názvem George mobilní klíč a při každé operaci se s pomocí této mobilní aplikace ověříte. Buď tím, že do ní vyťukáte 6-ti místný PIN kód a nebo u vybraných mobilních telefonů se přihlásíte na osobní účet George pomocí otisku prstu. Odpadá tak přepisování autorizačních SMS a zároveň získáte nejvyšší stupeň bezpečnosti. Záleží ale jen zcela na vás, zda bude jako doposud využívat autorizačních SMS nebo se rozhodnete ke vstupu do svého účtu používat mobilní aplikace George mobilní klíč.