GeMoney Internet Banka přihlásit

Ge patří k největší finanční skupině nejen v České republice, ale i na celém světě. Internetové bankovnictví dostanou ke svému účtu všichni klienti a to zcela zdarma. Níže najdete návod, jak se přihlásit k GeMoney Internet Bance, což je název, který tento internetbanking sloužící je správě peněžních účtů nese. Sem zamíříte pokaždé, když budete potřebovat jakkoli pohybovat se svými penězi. K zalogování do systému zde slouží přihlašovací formulář v levé části oficiální stránky a celý proces probíhá napoprvé stejně, jako kdykoli jindy. Vše je tedy velmi jednoduché a přehledné.

Přihlásit se k Internet Bance GeMoney

K tomu, abyste se mohli provést vstup na účet internetového bankovnictví, potřebujete jednak lejstra obdržená při zakládání účtu (protože v nich najdete mimo jiné i své klientské ID), jednak také heslo, které vám banka doručí poštou. Po tom, co vyplníte obě kolonky a kliknete na stránkách GeMoney Internet Banka na přihlásit a budete převedeni na další stránku. Zde ještě vyplníte kód, který vám banka doručí prostřednictvím SMS zprávy a v dalším kroku už konečně vstoupíte na internetbanking.

Nevíte údaje k internetovému bankovnictví?

Zapomenout přístupové heslo na internetbanking ale není zase tak těžké. Zvláště, pokud si ponecháte to, které vám přidělila banka nebo si nové heslo vyrobíte v dejme tomu unaveném rozpoložení. V tom případě ale není třeba propadat zoufalství. Přímo na stránkách GeMoney Internet Banky, kde se je možné přihlásit, je i tlačítko, do kterého zadáte své ID a na oplátku dostanete na mail, který jste na sebe bance prozradili, zprávu a v ní instrukce pro reset starého a zadání nového hesla. Další možností pak bude, že se zastavíte na pobočce GE a vyřešíte svůj problém osobně.

Internetbanking nabízí maximální zabezpečení

Větší průšvih, než ztráta hesla, je ovšem situace, kdy se k němu dostane někdo cizí – i když bez mobilního klíče samozřejmě není ještě nic ztraceno. Nicméně, i tak je fajn dát si na všechny zloděje světa pozor a hlavně pak na ty, kteří si brousí zuby na přístup k vašemu internetovému bankovnictví. Základem je samozřejmě na internetbanking požívat bezpečných hesel, tedy takových, na které vám jen tak někdo nepřijde. Je také vhodné se k GeMoney Bance na internetu přihlásit vždy z počítače, kterému můžete důvěřovat.

Pocit bezpečí ale můžete umocnit i třeba tím, že nikdy a za žádných okolností nebudete klikat na přílohy a odkazy v podvodných mailech, které se z vás budou jakkoli snažit vymámit peníze. Když na to přijde, pokud dostanete jakýkoli spamový mail, je lepší jej prostě ignorovat. Stejně dobrou službu mohou prokázat i softwarové klávesnice, kterými se můžete na účet v internetovém bankovnictví GeMoney přihlásit a další vychytávky banky, sloužící pro zvýšení bezpečnosti na internetu.