Cetelem klientská zóna přihlášení

Společnost Cetelem patří k největším poskytovatelům půjček a spotřebních úvěrů v České republice. Každým rokem její služby využijí desítky tisíc spokojených klientů. Ať už stavíte, rekonstruujete či sháníte peníze na nový domácí spotřebič či dovolenou, na Cetelem se můžete kdykoliv obrátit. Veškeré své služby můžete následně kontrolovat a spravovat přímo přes internet a to pomocí přihlášení do klientské zóny. Společnost Cetelem velmi dbá na přímý a férový přistup ke všem zákazníkům. Hned od začátku vždy víte, kolik si půjčujete a kolik za tuto sumu zaplatíte. Firma před vámi nikdy neskrývá úroky a jedná naprosto otevřeně. Každý klient má tak díky internetovému bankovnictví všechny své půjčky pod naprostou kontrolou.

Přihlášení do Cetelem klientské zóny

Vstup na internetový účet je velmi jednoduchý a poradí si s ním každý. Potřebovat k němu budete pouze variabilní symbol a heslo, které jste si zvolili při první registraci. Variabilní symbol se nachází na dokumentech, které jste dostali při podpisu vaší půjčky či jiných služeb společnosti. Pokud se setkáváte s Cetelem klientskou zónou přihlášením poprvé, je nutné na oficiálních stránkách kliknout na volbu “ Přihlašujete se poprvé?“, která vás celým procesem prvního přihlášení provede. Pokud budete chtít něco na vašem účtu měnit, je dále nutné mít u sebe mobilní telefon, na který vám přijde bezpečností autorizační SMS, kterou následně prováděný pokyn potvrdíte. Jak tedy můžete vidět, Cetelem klientská zóna ani přihlášení se nijak neliší od internetových bankovnictví, které nabízí většina českých bank.

Osobní půjčky i kreditní karty pod kontrolou

Jak již bylo zmíněno, společnost velmi dbá, abyste měli veškeré svoje půjčky, úvěry a kreditní karty pod naprostou kontrolou. S přihlášením do klientské zóny Cetelem tak vždycky přesně víte, kolik peněž máte půjčeno, jaký je úrok, kdy je nejbližší splátka a kolik ještě zbývá doplatit. Ovládat pomocí internetového bankovnictví můžete i své kreditní karty. Zde opět vidíte, kolik máte za dané účetní období utraceno a do jakého dne platí tzv. bezúroční období, kdy můžete dlužnou částku uhradit bez úroků. Internetbanking navíc umožňuje i měnit výši splátek, požádat o novou, či sjednat pojištění. Vše je tedy velmi transparentní a maximálně přívětivé. Cetelem je zkrátka společnost, která se svými klienti jedná na rovinu a klientská zóna je toho jasným důkazem.